U denkt wellicht dat Gouda de stad is van stroopwafels (en dat is ook zeker waar) maar het is óók een stad van kaas! Dat is iets wat minder mensen weten. Vandaag maken we juist met dat aspect van Gouda uitgebreid kennis.
  • Leer alles over kaas
  • Bezoek de historische Gouda Kaasmarkt
  • Proeverij van kaas, wijn en bier
Jullie groepsdagtocht naar “Groepsdagtocht 116 – Gouda, stad van kaas”
Regel een bus

We vertrekken vroeg om rond de klok van 10.00 uur aan te komen in Gouda. Bij de Zalm, het voormalig oudste hotel van Nederland met zicht op het Stadhuis, de Goudse Waag en de Sint Janskerk, starten we met een kop koffie en een stroopwafeltje. Daarna brengt u een bezoek aan de Gouda Kaasmarkt. Het verhandelen van de kazen gebeurt nog door middel van het eeuwenoude handjeklap en na de verkoop wordt de kaas ingeladen en gewogen in de Goudse Waag.

. Na dit schouwspel luncht u in stijl met een High Cheese lunch bij het Museumcafe. In de middag brengt u een bezoek aan de Goudse Waag / het Kaas-en Ambachtenmuseum en de Gouda Cheese Experience. Hierna is er weinig wat u niet zult weten over kaas. We besluiten de dag met een lekkere proeverij van kaas en wijn of bier. De terugreis onderbreken we voor een dinerstop.

Inclusief:

Vertrektijd: ca. 07.45 uur
Terugkomst: ca. 21.15 uur

Personen€ p.p. (vanaf)
30-34€ 141,25
35-39€ 135,25
40-44€ 130,75
45-50€ 127,25
51-54€ 126,75
55-62€ 126,50
63-70€ 126,25
Bij wijziging in het aantal deelnemers zal de prijs per persoon ook wijzigen.
Kiezen jullie voor Goude, de stad van kaas?
Plan jullie groepsdagtocht!

Waar wil je heen?

Even geduld, bezig met zoeken...