Kasteel & Park Rosendael in het Gelderse Rozendaal heeft een rijke geschiedenis. Al sinds de middeleeuwen staat er op deze plek een kasteel waar de hertogen van Gelre ruim 200 jaar verbleven. Daarvan is nu nog steeds de grote ronde toren te zien. Deze toren met vier meter dikke muren, donjon genaamd, is het bekijken waard en de grootste die in Nederland bewaard is gebleven!
  • Exclusieve thematische rondleiding
  • Betroverende tuinen
  • Rijke hertogelijke geschiedenis
Jullie groepsdagtocht naar “Groepsdagtocht 052- De Bedriegertjes & de verborgen schatten van Rosendael”
Plan jullie groepsdagtocht

We vertrekken begin van de middag richting Rozendaal. Er is voldoende tijd om via een mooie route te rijden. Bij aankomst kunt u eerst rustig genieten van koffie met gebak en de omgeving alvast op u laten inwerken. Daarna gaan we een themarondleiding* doen waarbij u de verborgen schatten van Rosendael te zien krijgt. Laden, deuren en kasten gaan open die normaal gesproken gesloten blijven. U krijgt een inkijk in vertrekken die normaal gesproken niet toegankelijk zijn. Meubels worden speciaal voor u geopend en u krijgt het depot te zien. Er gaat een wereld voor u open! De rondleiding duurt ongeveer 1,5 uur.

Na de rondleiding heeft u nog een uurtje de tijd om het park en/of de tuinen zelf te bekijken. Vergeet niet een bezoek te brengen aan de beroemde Bedriegertjes, maar pas op voor een nat pak! Het park is verder bekend om de schelpengalerij, theekoepel, vijvers en fonteinen. Heerlijk om rond te wandelen!

* Bij de themarondleiding is er keus uit de volgende thema’s: Tuinsieraden, Oorlogstijd of Bij de Tijd

Inclusief:

Vertrektijd: ca. 12.00 uur
Terugkomst: ca. 18.15 uur

Bijzonderheden:
Het Kasteel is jaarrond geopend. Van 1 november tot 1 april zijn de tuinsieraden afgedekt.
Niet op maandag

Personen€ p.p. (vanaf)
30-34€ 52,50
35-39€ 48,50
40-44€ 45,50
45-50€ 43,25
51-54€ 42,75
55-62€ 42,50
63-70€ 42,25
Bij wijziging in het aantal deelnemers zal de prijs per persoon ook wijzigen.
Wordt het De bedriegertjes & de verborgen schatten van Rosendael?
Plan jullie groepsdagtocht

Waar wil je heen?

Even geduld, bezig met zoeken...