Groepsdagtocht 090 – De Utrechtse Heuvelrug – kaas & glas

090 – De Utrechtse Heuvelrug – kaas & glas

Jullie groepsdagtocht naar 090 – De Utrechtse Heuvelrug – kaas & glas

vanaf € 67,- per persoon
Wordt het 090 – De Utrechtse Heuvelrug – kaas & glas?
Regel een bus

Echte streekbeleving

Glas wordt kunst

Sfeervolle boerderijlocatie

Souvenirs en lekkers

Inclusief:

Vertrektijd: ca. 09.15 uur
Terugkomst: ca. 16.45 uur

Gastvrij onthaal in Maarsbergen

Gelegen in midden Nederland vinden jullie Kaasmuseum en Partyboerderij De Weistaar. Op deze locatie beleven jullie vandaag een leuke, informatieve en gezellige dag. Nadat wij jullie hebben opgehaald, rijden we rechtstreeks naar Maarsbergen. In Kaasmuseum en Partyboerderij De Weistaar worden jullie hartelijk ontvangen met koffie en gesorteerd gebak. Vervolgens krijgen jullie een korte film te zien over het maken van kaas en boter. Tijdens deze film proeven jullie twee soorten kaas. Daarna kunnen jullie een bezoek brengen aan het Kaas- en Botermuseum. Ook kunnen jullie de Kaasmakerij bezichtigen, waar vroeger de kaas werd gemaakt.

Groepsdagtocht 089 - De Kaasmakerij & het Nationaal Militair Museum
Groepsdagtocht 090 - De Utrechtse Heuvelrug - kaas & glas

Ambacht en entertainment

Dan staat de lunch voor jullie klaar met diverse soorten verse broodjes met hartig beleg, waaronder de kazen van de boerderij, en een kroket. Na deze heerlijke lunch neemt GlasEntertainer Willem Buyse jullie mee in de wereld van glasblazen. Hij geeft op een ludieke manier uitleg over het blazen van glas, vertelt over de geschiedenis en geeft een show waarbij enkele gasten zelf kunnen blazen.

Na deze leuke en informatieve demonstratie kunnen jullie nog genieten van een lekkere consumptie (voor eigen rekening) of een bezoek brengen aan de Landwinkel met streekproducten en souvenirs. Daarna wordt het weer tijd om huiswaarts te keren.

Groepsdagtocht 090 - De Utrechtse Heuvelrug - kaas & glas
Groepsdagtocht 090 - De Utrechtse Heuvelrug - kaas & glas
Personen€ p.p. (vanaf)
40-44€ 71,00
45-50€ 67,50
51-54€ 67,00
55-62€ 66,75
63-70€66,50
Bij wijziging in het aantal deelnemers zal de prijs per persoon ook wijzigen.

Interesse? Vraag een offerte aan!

Lijkt het je leuk om er samen met je vrienden, familie of collega’s een dag op uit te gaan? Kies voor een compleet verzorgde groepsdagtocht vol beleving, gemak en gezelligheid.

Neem contact met ons op voor meer informatie over de mogelijkheden – we denken graag met je mee voor een onvergetelijk dagje uit!

090 - De Utrechtse Heuvelrug – kaas & glas
Plan jullie groepsdagtocht

Of bekijk andere groepsdagtochten

Groepsdagtocht 082 - De Orchideeën Hoeve Luttelgeest Populair
082 – Pantropica
v.a. €48,- per persoon
Groepsdagtocht 40-45 De Musical
40-45, de Musical
Prijs op aanvraag
Groepsdagtocht 009 - Ot en Sien Friese Meren Populair
009 – Ot en Sien & Friese Meren
v.a. €92,- per persoon
032 – Queen of the Vechtvalley
v.a. €51,- per persoon

Waar wil je heen?

Even geduld, bezig met zoeken...