Groepsdagtocht 072 – Ooijpolder per zonnetrein & Kleef

072 – Ooijpolder per zonnetrein & Kleef

Jullie groepsdagtocht naar 072 – Ooijpolder per zonnetrein & Kleef

vanaf € 62,- per persoon
Wordt het 072 – Ooijpolder per zonnetrein & Kleef?
Regel een bus

Milieuvriendelijk vervoer

Huisgemaakte lunch

Prachtige route

Vrije tijd om te shoppen

Inclusief:

Vertrektijd: ca. 08.30 uur
Terugkomst: ca. 18.30 uur

Start van een ontspannen dagtocht

Fluisterstil ontdekken jullie met de zonnetrein de Ooijpolder. Je hoort de vogels fluiten, koeien loeien en de gids vertelt alles over dit unieke stukje natuur langs de Waal bij Nijmegen. Een landschap met terpen, oude kerkjes, kleiputten en voormalige steenfabrieken. Vanuit jullie opstapplaats rijden we naar Persingen, waar jullie in restaurant De Thornsche Molen worden ontvangen met koffie en gebak.

Vrije tijd in het Duitse Kleef

Aansluitend stappen jullie over op de zonnetrein. Deze trein rijdt op zonne-energie en is dus een zeer milieuvriendelijk vervoersmiddel. Na ongeveer een uur zijn jullie weer terug bij het restaurant, waar een goed verzorgde molenlunch met kroket voor jullie klaarstaat. Daarna stappen jullie weer in de touringcar en rijden we via een mooie route naar het Duitse plaatsje Kleef. Naast de vele bezienswaardigheden is Kleef ook een fijne stad om te winkelen. Maar er zijn ook genoeg mogelijkheden om even iets te eten of te drinken. Jullie hebben de tijd tot 17.00 uur, waarna we weer terugrijden naar jullie opstapplaats.

Bijzonderheden:

Maximaal 2 rolstoelen in de zonnetrein

Personen€ p.p. (vanaf)
30-34€ 78,75
35-39€ 71,00
40-44€ 65,25
45-50€ 62,00
51-54€ 61,25
55-62€ 62,50
63-69€ 62,00
Bij wijziging in het aantal deelnemers zal de prijs per persoon ook wijzigen.

Interesse? Vraag een offerte aan!

Lijkt het je leuk om er samen met je vrienden, familie of collega’s een dag op uit te gaan? Kies voor een compleet verzorgde groepsdagtocht vol beleving, gemak en gezelligheid.

Neem contact met ons op voor meer informatie over de mogelijkheden – we denken graag met je mee voor een onvergetelijk dagje uit!

072 - Ooijpolder per zonnetrein & Kleef
Plan jullie groepsdagtocht

Of bekijk andere groepsdagtochten

Groepsdagtocht 082 - De Orchideeën Hoeve Luttelgeest Populair
082 – Pantropica
v.a. €50,- per persoon
Groepsdagtocht 40-45 De Musical
40-45, de Musical
Prijs op aanvraag
Groepsdagtocht 009 - Ot en Sien Friese Meren Populair
009 – Ot en Sien & Friese Meren
v.a. €98,- per persoon
032 – Queen of the Vechtvalley
v.a. €55,- per persoon

Waar wil je heen?

Even geduld, bezig met zoeken...