Vandaag combineren we een bezoek aan Pantropica met een leuke bossafari door het Kuinderbos!
  • Dubbele natuurbeleving
  • Interactieve avonturen
  • Volledig verzorgde daguitstap
Jullie groepsdagtocht naar “Groepsdagtocht 086 – Pantropica & bossafari Kuinderbos”
Regel een bus

Het geheel overdekte Pantropica is een adembenemende natuurbeleving waarbij alles draait om samen genieten, beleven en herinneringen maken. In het geheel overdekte park wordt u dwars door de tropische natuur geleid en zorgen allerlei dieren zoals aapjes, flamingo’s, papegaaitjes en vlinders voor bijzondere ontmoetingen.

Bij aankomst gaat u eerst aan tafel voor koffie met cakegebak. Daarna heeft u twee uur de tijd om het park helemaal te ontdekken. We sluiten hier af met een broodmaaltijd. Voor het instappen in de bus ontvangt iedereen een leuk presentje.

Dan is het tijd voor ons middagprogramma in en om het Kuinderbos, het grootste en oudste bos van de Noordoostpolder. Het wemelt hier van de bijzondere planten, paddenstoelen, vlinders, roofvogels en roofdieren zoals de boommarter. Het is moeilijk voor te stellen dat hier aan het begin van de vorige eeuw de Zuiderzee nog kolkte. De boswachter vertelt u van alles over dit bijzondere gebied. Na de rondrit vertrekken we weer huiswaarts.

Inclusief:

Vertrektijd: ca. 09.15 uur
Terugkomst: ca. 15.30 uur

Personen€ p.p. (vanaf)
30-34€ 71,75
35-39€ 66,75
40-44€ 63,00
45-50€ 60,00
51-54€ 59,50
55-62€ 59,25
63-70€ 59,00
Bij wijziging in het aantal deelnemers zal de prijs per persoon ook wijzigen.
Wordt het Pantropica & bossafari Kuinderbos?
Plan jullie groepsdagtocht!

Waar wil je heen?

Even geduld, bezig met zoeken...